studio Moyen®

Jak pracujeme...

První schůzka je nezávazná.

Nic nestojí.

Jen trochu času, který využijeme k seznámení se  nejen s prostorem a jeho následným využitím, ale také s vámi.
Účelem této schůzky je zjistit od vás co nejvíce informací, vaše požadavky, představy, styl, barvy, ale i finanční možnosti.

Tato konzultace je bezplatná a nezavazuje žádnou stranu k další spolupráci.

Prostor si kompletně vyfotíme, zaměříme a zjistíme veškerá specifika pro daný prostor.

Následně vám vypracujeme cenovou nabídku na návrh interiéru, kterou vám zašleme ke schválení.Před vypracováním návrhu daného interiéru je potřeba uhradit 75% z celkové částky. 

Při další schůzce(po domluvě možno zaslat i na e-mail) vám předáme ideový návrh interiéru, který obsahuje půdorys s dispozičním řešením prostoru- rozmístění nábytku a vybavení, 3D vizualizace interiéru a vzorkovnice použitých materiálů.

Na této schůzce rozhodneme o jednotlivých komponentech, které budou v interiéru použity, rozhodneme o finální podobě daného prostoru. Po Vašem schválení vypracujeme konečnou verzi interiéru.

Po uhrazení zbývajících 25% z celkové částky za návrh interiéru vám předáme kompletní návrh vašeho interiéru,který obsahuje půdorys, 3D vizualizace, vzorkovnici s vybranými zařizovacími předměty a dekoracemi.

REALIZACE NAVRŽENÉHO INTERIÉRU

Pokud se rozhodnete zadat nám realizaci návrhu, vypracujeme vám cenovou nabídku na dodání interiéru- rozpočet za provedené práce, výrobu nábytku,nákup nábytku a doplňků.Pokud s touto cenovou nabídkou budete souhlasit,předložíme vám smlouvu o dílo a začneme s realizací.

x

Contact us

Name *
Name
 
11a.jpg