Jak pracujeme...


První schůzka je nezávazná.

Nic nestojí.

Jen trochu času, který využijeme k seznámení se  nejen s prostorem a jeho následným využitím, ale také s vámi.
Účelem této schůzky je zjistit od vás co nejvíce informací, vaše požadavky, představy, styl, barvy, ale i finanční možnosti.

Tato konzultace je bezplatná a nezavazuje žádnou stranu k další spolupráci.

Prostor si kompletně vyfotíme, zaměříme a zjistíme veškerá specifika pro daný prostor.

Následně vám vypracujeme cenovou nabídku na návrh interiéru, kterou vám zašleme ke schválení.Před vypracováním návrhu daného interiéru je potřeba uhradit 75% z celkové částky. 

Při další schůzce(po domluvě možno zaslat i na e-mail) vám předáme ideový návrh interiéru, který obsahuje půdorys s dispozičním řešením prostoru- rozmístění nábytku a vybavení, 3D vizualizace interiéru a vzorkovnice použitých materiálů.

Na této schůzce rozhodneme o jednotlivých komponentech, které budou v interiéru použity, rozhodneme o finální podobě daného prostoru. Po Vašem schválení vypracujeme konečnou verzi interiéru.

Po uhrazení zbývajících 25% z celkové částky za návrh interiéru vám předáme kompletní návrh vašeho interiéru,který obsahuje půdorys, 3D vizualizace, vzorkovnici s vybranými zařizovacími předměty a dekoracemi.

Realizace navrženého interiéru

Pokud se rozhodnete zadat nám realizaci návrhu, vypracujeme vám cenovou nabídku na dodání interiéru- rozpočet za provedené práce, výrobu nábytku,nákup nábytku a doplňků.Pokud s touto cenovou nabídkou budete souhlasit,předložíme vám smlouvu o dílo a začneme s realizací.  • KOMERČNÍ OBJEKTY

          Kanceláře, obchody, kavárny, bary,restaurace, čekárny, jednací místnosti

  • RODINNÉ DOMY

    Rekonstrukce, novostavby

  • BYTY 

    Obývací pokoje, ložnice, kuchyně, dětské pokoje, pracovny

  • REDESIGN INTERIÉRU, HOME STAGING

         Nenáročná úprava interiéru za pomoci stávajícího nábytku - změna dispozice, stávající nebo nové         doplňky, doladění interiéru.

  • NÁBYTEK NA MÍRU, SOLITÉRY